VŠETKO DÔLEŽITÉ PRE KÚPU RAUTOVÝCH SUKNÍ

Skirting

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Do príslušenstvo k rautovým sukniam patrí náhradné ramienka, suchý zips na prichytenie rautové sukne k stolu a rautové spony. Pri každej rautové sukne je už pribalené ramienko na ľahké uskladnenie rautové sukne. Ak je potreba zaobstarať ďalšie ramienko, nie je problém ho v eshope a objednať. Ďalšou dôležitou súčasťou rautových sukňou by mal byť protikus suchého zipsu, na ľahké prichytenie rautové sukne k stolu. Pre tieto účely môžete kúpiť tiež rautové spony, ktoré sa na stôl nasadzujú vo 20-25cm rozostupu a následne sa na ne prichytí rautové sukne, ktorá má v hornej časti suchý zips. Rautové spony máme tiež v eshope a to s týmito rozmermi: 15-26mm, 32-65mm, 15mm, 18mm a 22mm.

RAUTOVÉ RAMIENKO

Rautové ramienko je priložené ku každej rautovej sukni, ktorú si od nás kúpite. Jedná sa o praktické ramienko, určené priamo na rautové sukne.

SUCHÝ ZIP – PROTI KUS

Jedna časť suchého zipsu je našitá v hornej časti rautové sukne, aby išla ľahko pripevniť na stôl. Je však nutné kúpiť proti kus suchého zipsu na nalepenie na stôl. V ponuke máme suchý zips VELCRO v šírke buď 50mm alebo 20mm a dĺžke 25m.

RAUTOVÉ SPONY

V našej ponuke nájdete aj rautové spony, ktoré sa používajú na prichytenie rautové sukne k stolu, bez toho aby ste museli lepiť na stôl suchý zips. Jednoducho sa nasadí na dosku stola v 20-25cm rozostupoch. Následne stačí len prichytiť Rautové sukňu na tieto rautové spony. Rautové spony sa vyrábajú v rôznych šírkach a veľkostiach. Všetko sa odvíja od výšky dosky stola. Môžeme Vám ponúknuť rautové spony z našej ponuky v týchto rozmeroch - 15-26mm, 32-65mm, 15mm, 18mm a 22mm.